Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. Sastana predstavnika svih ekipa, sudija i organizatora lige je u sredu 3.6.2020. u 20:00h
  3. Počinje Play-off, Barakude i Galije u 1/8 finala…
  4. Od 30.4.2020. počinje Corn Fantasy Liga
  5. Idelana PETORKA 7. Kola Corn Plus Lige
  6. Idealna PETORKA 7. Kola Corn Pro Lige

Run n Gun vs Union Sistem:i

Corn PLAY OFF 16. juna 2019. - 20:00
CORN Product balon

Rezultat

Tim1234TOutcome
Run n Gun0714142358Win
Union Sistem:i1313081852Loss

Run n Gun

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
6Nikola VujovićPG211100.0010.0000112100204
8Petar Hranisavljević-0000000010.000000010-1
10Petar DimitrijevićSG0010.0030.0020.004400030-2
11Relja RaičevićSG0000000020.0101100100
12Dušan KojićPF173560.01520.081172.71560211015
13Aleksa BojičićPG192633.341136.43650.01342122010
14Filip ObradovićSG0000010.0000022011301
23Vojin TodorovićPF21425.0000000134012502
24Aleksandar TomovićSG183650.02825.066100.01561203018
34Veljko JovanovićSF0000020.000010100010-1
 Ukupno 58102343.573122.6172860.77233057622046

Union Sistem:i

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
4Dragan SamradžićC31425.0020.01250.0202110101
5Đura PavkovićSG0000000000011400105
8Zoran TubićSF1000010.01250.0044101303
15Petar JeremićC1444100.02540.0030.01341014012
23Miloš Novosel-21250.0000020.0033000313
24Marko RadulovićSG1111100.03650.00001122113012
30Ognjen JankovićSG21250.0010.0000123002101
45Filip ČernjakSF151250.021118.27887.519103113118
77Željko AksentijevićPG422100.00000000223103010
 Ukupno 52111764.772626.991752.962531154622265

Detalji

Datum Vreme Liga
16. juna 2019. 20:00 Corn PLAY OFF