Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. Sastana predstavnika svih ekipa, sudija i organizatora lige je u sredu 3.6.2020. u 20:00h
  3. Počinje Play-off, Barakude i Galije u 1/8 finala…
  4. Od 30.4.2020. počinje Corn Fantasy Liga
  5. Idelana PETORKA 7. Kola Corn Plus Lige
  6. Idealna PETORKA 7. Kola Corn Pro Lige

Run n Gun vs Shuffle

Corn PRO 9. februara 2019. - 21:05
CORN Product balon

Rezultat

Tim1234TOutcome
Run n Gun2606202173Win
Shuffle1817131361Loss

Run n Gun

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
6Nikola VujovićPG0010.0000000022010202
8Petar Hranisavljević-60002450.0000022010307
11Relja RaičevićSG62450.0010.02450.0347000208
12Dušan KojićPF124850.0020.044100.01563102016
13Aleksa BojičićPG2881266.71812.591275.02351121120
14Filip ObradovićSG1322100.03560.00001450023014
5Nikola BejatovićPF83742.9020.02366.7426113106
34Veljko JovanovićSF0000020.000000000000-2
 Ukupno 73193455.962425.0172373.911223355714171

Shuffle

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
00Dušan DimitrijevićPF31250.0030.011100.0235000304
6Marko BahtićSG6010.01520.03475.0123412206
13Antonio KostićSG166875.01520.01250.00441012013
24Vladimir Bolta-1251145.5030.022100.05162205013
33Danilo PrišunjakC1561060.0010.033100.055100004323
66Andreja KrstićSF93475.0060.03475.0202100104
77Kaj David MelankSG0020.0010.000012300200-2
 Ukupno 61213855.32248.3131681.316173383517361

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
9. februara 2019. 21:05 Corn PRO 2018/2019 17

Video zapis