Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. Sastana predstavnika svih ekipa, sudija i organizatora lige je u sredu 3.6.2020. u 20:00h
  3. Počinje Play-off, Barakude i Galije u 1/8 finala…
  4. Od 30.4.2020. počinje Corn Fantasy Liga
  5. Idelana PETORKA 7. Kola Corn Plus Lige
  6. Idealna PETORKA 7. Kola Corn Pro Lige

Run n Gun vs Shuffle

Corn PRO 19. oktobra 2019. - 17:10
CORN Product balon

Rezultat

Tim1234TOutcome
Run n Gun2421052171Win
Shuffle2414161165Loss

Run n Gun

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
3Luka ĆatićC0000000000000000000
5Nikola BejatovićPF94580.00001333.33472033012
6Nikola VujovićPG000000000001100210-1
9Filip ŽivkovićSF10050.03742.91250.0167010108
10Petar DimitrijevićSG0000000000000000000
11Relja RaičevićSG0000000000000000200
12Dušan KojićPF155955.61250.022100.01562313020
13Aleksa BojičićPG245955.63650.055100.00440122020
14Filip ObradovićSG42366.7010.0000022011204
23Vojin TodorovićPF21250.0000000011000202
24Aleksandar TomovićSG711100.01333.32450.0011512308
34Veljko JovanovićSF0000000000000000000
 Ukupno 71183452.981942.1111668.852429971119073

Shuffle

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
00Filip Dragićević-123650.0010.066100.02461164111
0Filip AcevSF722100.01333.3010.0112201407
91Stevan ĐokićC1020.00001250.0112010301
10Đorđe ĆopovićC811100.01333.33475.02680014113
12Marko VuletićSF21250.0010.0000224100305
6Marko BahtićSG933100.01616.7000000331009
7Momčilo MarčetaSG132450.03933.30002462300117
1Filip BlagojevićSF133650.011010.04757.1224023101
 Ukupno 65152657.773321.2142070.01220329101219364

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Igrač utakmice
19. oktobra 2019. 17:10 Corn PRO 2019/2020 2 Dušan Kojić

Video zapis