Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Run n Gun vs Galije

Corn PRO 30. marta 2019. - 21:15
CORN Product balon

Rezultat

Tim1234TOutcome
Run n Gun1909231364Win
Galije2512031353Loss

Run n Gun

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
6Nikola VujovićPG1010.0010.01250.0112100201
12Dušan KojićPF265862.53560.071070.00551112024
14Filip ObradovićSG6020.02728.6000347311309
23Vojin TodorovićPF31425.0010.01425.0178231108
24Aleksandar TomovićSG153650.02540.03475.02682031116
10Petar DimitrijevićSG132366.72540.03475.00663000017
34Veljko JovanovićSF0000000000011011201
 Ukupno 64112445.892437.5152462.573037126711176

Galije

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
1Đorđe LukićC113837.51333.32450.055100134010
3Nikola JovanovićSF114757.1010.03560.047111113017
4Boško MedojevićSG63933.3000000167201108
7Vojin RadosavljevićC42540.0000000314100306
10Đorđe KaluđerovićSG0010.0010.0000011110101
12Marko JoksimovićPF21333.3030.0000224011201
44Luka VasićSG1261154.5050.0020.0268021009
Pejović-73742.90001250.0347102308
 Ukupno 53225143.11137.761346.220325266917060

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
30. marta 2019. 21:15 Corn PRO 2018/2019 24

Video zapis