Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. Sastana predstavnika svih ekipa, sudija i organizatora lige je u sredu 3.6.2020. u 20:00h
  3. Počinje Play-off, Barakude i Galije u 1/8 finala…
  4. Od 30.4.2020. počinje Corn Fantasy Liga
  5. Idelana PETORKA 7. Kola Corn Plus Lige
  6. Idealna PETORKA 7. Kola Corn Pro Lige

Run n Gun vs DOK

Corn PRO 26. maja 2019. - 19:10
CORN Product balon

Rezultat

Tim1234OTTOutcome
Run n Gun15151414260Loss
DOK22101412462Win

Run n Gun

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
6Nikola VujovićPG211100.0000000011000203
8Petar Hranisavljević-0000030.000010100100-3
11Relja RaičevićSG0020.0010.0000033101100
13Aleksa BojičićPG172728.631030.04580.0110112222017
23Vojin TodorovićPF422100.0000000044010409
24Aleksandar TomovićSG214850.03837.54580.00440212016
34Veljko JovanovićSF511100.011100.0000112001006
10Petar DimitrijevićSG811100.02633.3000123100108
14Filip ObradovićSG31425.0060.011100.0145110101
 Ukupno 60122646.293525.791181.85293456613057

DOK

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
7Nikola JeremićPF73560.0010.011100.01343201013
11Ivan VajovićPF31250.0030.011100.02355332110
cmNikola NikolovskiPF126875.0010.0010.03692220221
15Luka Dojčinović-91333.32540.011100.0000000104
11Igor Kordić-000000000000000120-1
bbIgor StevanovićSG52633.300011100.0448002107
8Stefan StojadinovićSG411100.0020.02366.7224102104
 Ukupno 40142556.021216.76875.0121830117108358

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
26. maja 2019. 19:10 Corn PRO 2018/2019 31