Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Old School vs PenzoS

Corn PLUS 19. oktobra 2019. - 16:00
CORN Product balon

Rezultat

Tim1234TOutcome
Old School1414101654Win
PenzoS1405091543Loss

Old School

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
0Filip BabićSG134666.7030.05862.519102120117
5Nikola KrstićSF51333.31333.3020.0145001503
8Dušan OžegovićPG422100.0040.0000134405203
9Milan LažetićC123560.02450.00002460011013
6Marko RakićPF42366.7010.00001890102012
2Petar BurmazSF105771.4050.0000055010209
3Jagoš MarkovićPG42540.0020.0000123101202
bbVladimir StojanovićPF21250.0010.000082101002011
 Ukupno 54203360.632313.051050.0153752831016170

PenzoS

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
6Pavle Radosavljević-2000020.022100.0022001101
7Baškalovic Junior-0000000000000000000
10Simić-2441330.841233.344100.01451012012
11Boris VlačićC0000000000000000000
12Milan TravicaSF111520.02633.33650.0022001101
13Đorđe TošićSG3010.01616.7000314001100
15Uroš MirčevićPF0000000000011000101
17Aleksandar BaškalovićPF31333.3010.01250.0448100319
24Marko RadulovićSG0000050.0000033200100
 Ukupno 4362227.373221.9101471.48172540410124

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Igrač utakmice
19. oktobra 2019. 16:00 Corn PLUS 2019/2020 2 Filip Babic

Video zapis