Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Old School vs Caffe Kvart

Corn PLUS 17. novembra 2019. - 13:55
CORN Product balon

Rezultat

Tim1234TOutcome
Old School610190742Loss
Caffe Kvart1408102961Win

Old School

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
9Milan LažetićC1571070.0040.01333.32680113115
17Nikola KrstićSF51425.01250.0000055202406
21Filip BabićSG6080.02450.0020.0314412401
22Nenad BucaloSG42366.7030.0000011012300
27Petar BurmazSF91425.02633.31250.0055000206
37Dušan OžegovićPG3010.01520.0000077126402
 Ukupno 42113036.762425.02728.652530751320130

Caffe Kvart

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
0Igor Novković-3020.011100.000000000220-1
4Đorđe Lukić-42633.3010.0000011300003
5Nenad Jovanović-0000010.0000213002000
10Nikola Đurić-1020.00001250.000010000-1
13Novak Čurović-103560.00004757.10662200015
18Uroš Baltić-71520.01520.022100.0257112206
17Slaven Svitlica-185683.32540.02450.01345211022
21Marko Svitlica-167887.5030.02450.00442112016
43Duško Pušonja-0010.0000000112000101
82Branislav Damjanović-21250.0000020.01120012100
 Ukupno 61193751.441625.0112152.472229146929061

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
17. novembra 2019. 13:55 Corn PLUS 2019/2020 6

Video zapis