Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Old School vs Barakude

Corn PLUS 1. decembra 2019. - 21:10
CORN Product balon

Rezultat

TimTOutcome
Old School50Win
Barakude37Loss

Old School

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
9Milan LažetićC83650.0020.02450.04591100113
10Jagoš MarkovićPG0000000000000000000
13Andrija SudarskiC125955.600022100.02680030013
14Marko RakićPF51425.01250.00003691004011
17Nikola KrstićSF0010.0000000145104101
21Filip BabićPG144580.000066100.01453021019
22Nenad BucaloSG42366.7010.0000011021104
33Vladimir StojanovićPF21250.0000000123000004
37Dušan OžegovićPG0000020.000000021210-1
bbDavid StojmanovskiSF51333.31520.0000033002100
11Vladimir Vukić-0040.0020.000002200510-9
 Ukupno 50173745.921414.3101283.3123345841910155

Barakude

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
bbJovan Čubrilo-31425.00001250.0022000112
0Petar Ožegović-52366.7010.01250.0134112106
1Kosta Simić-42450.0020.0000235100006
2Marko ĐenićPG3020.01425.000000011200-2
6Andrija Pejović-3020.01333.3000268013405
9Bogdan PetrovićSF0020.0020.000000002110-3
14Dragan Ljujić-0000020.000001100230-3
16Miloš Katić-141425.02728.66875.0123010208
24Vasilije RogovićSG51250.01520.0020.002200120-1
 Ukupno 3772330.452619.281457.161925361114118

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
1. decembra 2019. 21:10 Corn PLUS 2019/2020 8

Video zapis