Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. Sastana predstavnika svih ekipa, sudija i organizatora lige je u sredu 3.6.2020. u 20:00h
  3. Počinje Play-off, Barakude i Galije u 1/8 finala…
  4. Od 30.4.2020. počinje Corn Fantasy Liga
  5. Idelana PETORKA 7. Kola Corn Plus Lige
  6. Idealna PETORKA 7. Kola Corn Pro Lige

Old School vs Barakude

Corn PLUS 1. decembra 2019. - 21:10
CORN Product balon

Rezultat

TimTOutcome
Old School50Win
Barakude37Loss

Old School

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
9Milan LažetićC83650.0020.02450.04591100113
10Jagoš MarkovićPG0000000000000000000
13Andrija SudarskiC125955.600022100.02680030013
14Marko RakićPF51425.01250.00003691004011
17Nikola KrstićSF0010.0000000145104101
21Filip BabićPG144580.000066100.01453021019
22Nenad BucaloSG42366.7010.0000011021104
33Vladimir StojanovićPF21250.0000000123000004
37Dušan OžegovićPG0000020.000000021210-1
bbDavid StojmanovskiSF51333.31520.0000033002100
11Vladimir Vukić-0040.0020.000002200510-9
 Ukupno 50173745.921414.3101283.3123345841910155

Barakude

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
bbJovan Čubrilo-31425.00001250.0022000112
0Petar Ožegović-52366.7010.01250.0134112106
1Kosta Simić-42450.0020.0000235100006
2Marko Đenić-3020.01425.000000011200-2
6Andrija Pejović-3020.01333.3000268013405
9Bogdan Petrović-0020.0020.000000002110-3
14Dragan Ljujić-0000020.000001100230-3
16Miloš Katić-141425.02728.66875.0123010208
24Vasilije Rogović-51250.01520.0020.002200120-1
 Ukupno 3772330.452619.281457.161925361114118

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
1. decembra 2019. 21:10 Corn PLUS 2019/2020 8

Video zapis