Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDELANA PETORKA 1. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDELANA PETORKA 1. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. Idelana PETORKA 1. Kola Corn KAMPO Lige
  5. Sastana predstavnika svih ekipa, sudija i organizatora lige je u sredu 3.6.2020. u 20:00h
  6. Počinje Play-off, Barakude i Galije u 1/8 finala…

NIS vs Spartans

Corn PRO 21. decembra 2019. - 18:10
CORN Product balon

Rezultat

TimTOutcome
NIS70Win
Spartans44Loss

NIS

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
3Saša TonkovićSF2261154.53742.91250.01454314023
4Luka MunćanSF133650.02366.71250.02681331118
9Igor PopovićC84944.4000020.065110520015
15Vladimir DenkovskiSF72540.01250.00004262110011
17Predrag ZdravkovićSF73560.0040.01333.3123410007
23Marko AndrejevićPG73837.5010.01250.00776113013
13Nikola Bogićevic-0000000000000000000
7Marko SimićSF42450.00000000555341011
 Ukupno 68234847.961735.341136.41431452217129198

Spartans

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
Milan Milenković?-1030.0010.01250.004411330-1
Filip Živanović-132366.73650.00001451102016
13Petar PopovićSG51333.31616.7020.0167136201
Radivoje Nešovanović-0000000000112000102
333Lazar Grahovac-214944.441136.41333.32791180111
8Lazar LaketićPG0040.0010.000003312210-1
Stefan Majinović-42450.0020.000001100230-1
 Ukupno 4492634.682729.62728.652631582112127

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
21. decembra 2019. 18:10 Corn PRO 2019/2020 11

Video zapis