Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

NIS vs Spartans

Corn PRO 21. decembra 2019. - 18:10
CORN Product balon

Rezultat

TimTOutcome
NIS70Win
Spartans44Loss

NIS

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
3Saša TonkovićSF2261154.53742.91250.01454314023
4Luka MunćanSF133650.02366.71250.02681331118
9Igor PopovićC84944.4000020.065110520015
15Vladimir DenkovskiSF72540.01250.00004262110011
17Predrag ZdravkovićSF73560.0040.01333.3123410007
23Marko AndrejevićPG73837.5010.01250.00776113013
13Nikola Bogićevic-0000000000000000000
7Marko SimićSF42450.00000000555341011
 Ukupno 68234847.961735.341136.41431452217129198

Spartans

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
Milan Milenković?-1030.0010.01250.004411330-1
Filip Živanović-132366.73650.00001451102016
13Petar PopovićSG51333.31616.7020.0167136201
Radivoje Nešovanović-0000000000112000102
333Lazar Grahovac-214944.441136.41333.32791180111
8Lazar LaketićPG0040.0010.000003312210-1
Stefan Majinović-42450.0020.000001100230-1
 Ukupno 4492634.682729.62728.652631582112127

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
21. decembra 2019. 18:10 Corn PRO 2019/2020 11

Video zapis