Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Milf Hunters vs KK Flaming Lions

Corn SILVER 16. marta 2019. - 18:00
CORN Product balon

Rezultat

Tim1234TOutcome
Milf Hunters1617101659Win
KK Flaming Lions1017132057Loss

Milf Hunters

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
13Vaso SamardžićSF0010.0000000044100304
69Ivan ĐokićSG0020.0000000134000413
1Stefan AlavanjaPG306966.731127.391656.30442033015
8Stefan JevtovićSF311100.0040.01250.0033330107
4Filipović-92728.61250.022100.02355014012
bbStefan DrobnjakC1771258.3010.03650.0511162113329
 Ukupno 59163250.041822.2152657.782836134518470

KK Flaming Lions

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
3Miloš DunđerovićPF21520.0030.0000246022201
9Graham RaynoldsSF3020.0020.03475.0224011002
5Milan VukmirovićC21333.3000000123000214
13Vukašin BoškovićSG113933.3060.05683.3022212301
Vasilije BoškovićSG122450.02450.02366.73471223015
Dušan DotlićC104666.700022100.03690114219
4Kaj David MelankSG511100.01333.3000213001205
0Breka MirkoPF31333.3010.011100.0246102205
7Filip JoksimovićSG9020.03837.5000011101403
 Ukupno 57133537.162722.2131681.3152641571222355

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
16. marta 2019. 18:00 Corn SILVER 2018/2019 22