Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. Sastana predstavnika svih ekipa, sudija i organizatora lige je u sredu 3.6.2020. u 20:00h
  3. Počinje Play-off, Barakude i Galije u 1/8 finala…
  4. Od 30.4.2020. počinje Corn Fantasy Liga
  5. Idelana PETORKA 7. Kola Corn Plus Lige
  6. Idealna PETORKA 7. Kola Corn Pro Lige

Karaburma vs Run n Gun

Corn PRO 16. novembra 2019. - 20:10
CORN Product balon

Rezultat

Tim1234OTTOutcome
Karaburma22122416579Win
Run n Gun16161329478Loss

Karaburma

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
1Bojan SimšićSF6010.02540.0000178001009
4Dušan DimitrijevićPF62366.70002366.7123202007
5Marko PetrovićSG1010.0020.011100.000000410-6
10Nikola MandićSF143650.02366.722100.01450004015
13Darko DamnjanovićC234757.141040.03475.02793112126
35Željko KijanovićPG102728.62633.3010.0000302201
44Uroš GajićSG133475.022100.011100.00554004021
12Nenad KolarevićC62540.000022100.0404202318
 Ukupno 79163447.1122842.9111478.6925341411216281

Run n Gun

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
13Aleksa BojičićPG3981172.751435.781172.746104412041
23Vojin TodorovićPF73837.50001250.0044120419
24Aleksandar TomovićSG51714.3050.033100.012301130-3
12Dušan KojićPF111333.33650.0010.03362100014
11Relja RaičevićSG711100.01333.32366.7224002306
6Nikola VujovićPG3010.011100.0000101310107
14Filip ObradovićSG71333.31425.02366.7011000002
34Veljko JovanovićSF0030.0020.000010100010-4
 Ukupno 79153740.5113531.4162369.6121830109414172

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
16. novembra 2019. 20:10 Corn PRO 2019/2020 6

Video zapis