Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. Sastana predstavnika svih ekipa, sudija i organizatora lige je u sredu 3.6.2020. u 20:00h
  3. Počinje Play-off, Barakude i Galije u 1/8 finala…
  4. Od 30.4.2020. počinje Corn Fantasy Liga
  5. Idelana PETORKA 7. Kola Corn Plus Lige
  6. Idealna PETORKA 7. Kola Corn Pro Lige

Karaburma vs Galije

Corn PRO 8. decembra 2019. - 19:45
CORN Product balon

Rezultat

TimTOutcome
Karaburma53Win
Galije37Loss

Karaburma

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
1Bojan SimšićSF51250.01425.0000202101303
4Uroš GajićSG21250.0020.000001100110-1
Dušan Dimitrijević-522100.0010.01250.0022021006
Marko PetrovićSG113475.01616.72366.7033212408
10Nikola MandićSF52540.0030.01250.0347013203
Darko DamnjanovićC123560.02728.6000015153010022
35Željko KijanovićPG136966.7020.01333.3033103307
 Ukupno 53182962.142516.051050.052833741213048

Galije

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
Uroš Stojanović-1030.0020.01250.0145100001
1Đorđe LukićC42450.0060.000003300140-2
3Nikola JovanovićSF63560.0020.0000134000306
4Boško MedojevićSG52633.30001425.0156111105
Miloš AleksićC0050.000000012300020-2
7Vojin RadosavljevićC3040.01250.000000001000-1
Miloš RistićPG1141040.0030.033100.0224011106
12Marko JoksimovićPF71520.01250.02633.3044001201
 Ukupno 37124228.621711.871546.76232923413014

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
8. decembra 2019. 19:45 Corn PRO 2019/2020 9

Video zapis