Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Karaburma vs Galije

Corn PRO 8. decembra 2019. - 19:45
CORN Product balon

Rezultat

TimTOutcome
Karaburma53Win
Galije37Loss

Karaburma

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
1Bojan SimšićSF51250.01425.0000202101303
4Uroš GajićSG21250.0020.000001100110-1
Dušan Dimitrijević-522100.0010.01250.0022021006
Marko PetrovićSG113475.01616.72366.7033212408
10Nikola MandićSF52540.0030.01250.0347013203
Darko DamnjanovićC123560.02728.6000015153010022
35Željko KijanovićPG136966.7020.01333.3033103307
 Ukupno 53182962.142516.051050.052833741213048

Galije

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
Uroš Stojanović-1030.0020.01250.0145100001
1Đorđe LukićC42450.0060.000003300140-2
3Nikola JovanovićSF63560.0020.0000134000306
4Boško MedojevićSG52633.30001425.0156111105
Miloš AleksićC0050.000000012300020-2
7Vojin RadosavljevićC3040.01250.000000001000-1
Miloš RistićPG1141040.0030.033100.0224011106
12Marko JoksimovićPF71520.01250.02633.3044001201
 Ukupno 37124228.621711.871546.76232923413014

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
8. decembra 2019. 19:45 Corn PRO 2019/2020 9

Video zapis