Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Karaburma 2 vs Cenosilikofobičari

Corn KAMPO 12. decembra 2020. - 21:55
Sportska Hala Radivoj Korać

Rezultat

Tim1234TOutcome
C.H.B Čubura0906071638Loss
Cenosilikofobičari0619231260Win

C.H.B Čubura

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
1Danilo AnđelićSG1010.0020.01250.004400210-1
3Stevan GrbicPG51616.71520.000001120110-2
4Zoran KačamanovićPF0010.0000000033102101
5Miloš BoltićSG94666.7040.011100.0134021108
6Marko JelićSF63742.9010.0020.0549003105
10Goran IvanovićPF82450.01616.71250.0123000003
34Lazar LaketićPG0010.0010.000001100000-1
3Igor MladenovićPF31333.3070.011100.05611301207
16Radomir Stojanović RašaC63560.0010.00005380010010
 Ukupno 38143441.22277.44850.017274462117030

Cenosilikofobičari

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
5Milan StojanovićSG125862.5020.022100.02796211023
7Nemanja BijelićSF633100.0020.00000333101011
8Uroš AndonovSG2271258.321118.22450.01340412114
13Nikola MarkovićSG21333.3010.0000145002002
33Vuk BabovićC0010.00000001783101011
Danilo Vasić-63560.0000000022010207
15Luka RadoševićC1252025.000022100.0224000101
 Ukupno 60245246.221612.56875.07283512948169

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Igrač utakmice
12. decembra 2020. 21:55 Corn KAMPO 2020/2021 9. Kolo Milan Stojanović