Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Karaburma 2 vs Apollo Slavija

Corn KAMPO 31. oktobra 2020. - 20:00
Radivoje Korać Hala

Rezultat

Tim1234TOutcome
Karaburma 21312111450Win
Apollo Slavija814101345Loss

Karaburma 2

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
Nenad Kaljević-2031030.02633.381172.70881122014
Denis Kočan-0010.0010.000002201300-2
Ivan KostovPF0010.0000000022110003
34Lazar LaketićPG6020.02366.7000011026011
37Nikola Minić-21250.0000020.02792000010
Pavle Lalošević-41250.0040.022100.01672321211
Vidan Peruničić-162633.33742.93560.01782000016
Aleksandar MitkovičSG0000000000011010302
12Milan TravicaSF21425.0030.000000001210-5
 Ukupno 5082828.672429.2132065.043438810157350

Apollo Slavija

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
0Dimitrije StojanovićPF0000000000123012002
4Lazar VuksanovićSG237977.831225.00003583404027
8Aleksa NešovićC42366.7000000246202209
10Bogdan TalijanC21333.3010.0000000010300
13Pavle PejčićSG21425.0040.00003811100118
20Jovan MitrašinovićPF1000030.01250.0112141303
21Jakša MedojevićSG81333.32633.3000011003100
22Andrija PejčićSG31425.0090.011100.04610223302
23Lazar PavlovićSF0060.0030.000002200100-8
69Bojo BojovićC21425.0000000415002002
 Ukupno 45143638.953813.22366.71830489121417145

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Igrač utakmice
31. oktobra 2020. 20:00 Corn KAMPO 2020/2021 3. Kolo Lazar Vuksanović