Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Kaktusi Vračar vs Apollo Slavija

Corn Cup "Darko Damnjanović" 9. januara 2021. - 19:00
CORN Product balon

Rezultat

Tim1234TOutcome
Kaktusi Vračar1513141860Win
Apollo Slavija1116080843Loss

Kaktusi Vračar

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
0Luka Vujasinović-84757.1040.0000044012204
5David Stojanovski-2691181.81714.351050.03690230021
8Stanko Pantović-63650.0010.0000347001108
11MIljan Ostojić-21333.3000000112001301
12Miloš Svilar-622100.00002450.039120001117
23Nikola Mićović-211100.0000000033001204
24Andrej Orlić-0010.0010.000001110100-1
35Petar Pavlović-511100.0010.03475.0022120108
99Đorđe Marijanović-51520.01250.0000011000001
 Ukupno 60223759.521612.5101855.610314125910163

Apollo Slavija

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
4Lazar VuksanovićSG1771258.31250.00001342105018
10Bogdan TalijanC41250.000022100.0011000204
13Pavle PejčićSG21333.3030.0000235010303
20Jovan MitrašinovićPF1020.0040.01250.0145101010
21Jakša MedojevićSG0010.0020.000002210200-2
22Andrija PejčićSG1451050.01616.71333.3134031108
23Lazar PavlovićSF30001520.0000044001102
69Bojo BojovićC21333.300000011200340-1
 Ukupno 43153345.532213.64757.16212745816132

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Igrač utakmice
9. januara 2021. 19:00 Corn Cup "Darko Damnjanović" 2020/2021 1/8 Finale David Stojanovski