Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

FON vs Run n Gun

Corn PRO 18. maja 2019. - 20:15
CORN Product balon

Rezultat

Tim1234TOutcome
FON2113112166Win
Run n Gun1809191864Loss

FON

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
4Bojan Mićović-243742.93742.991090.00882233125
5Vojslav Stanojević-31250.00001250.0246002305
6Marko Ribić-81250.02728.6000022401107
9Milan Krstić-3010.00003475.0134000105
12Marko Ivanović-163742.93742.91250.01781244014
15Filip MićićC51333.30003475.0213001504
21Predrag StanojevićSF73837.50001250.0448102208
 Ukupno 66123040.082138.1182475.0102939841319168

Run n Gun

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
6Nikola VujovićPG211100.0000000000000002
8Petar Hranisavljević-0000020.000000000000-2
11Relja RaičevićSG0010.0000000101120403
13Aleksa BojičićPG438988.971643.866100.01342221140
14Filip ObradovićSG0010.0030.0000044202300
23Vojin TodorovićPF0000000000145003424
24Aleksandar TomovićSG193560.02728.67977.80440112115
34Veljko JovanovićSF0000030.000000001030-2
 Ukupno 64121770.693129.0131586.73151856817460

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
18. maja 2019. 20:15 Corn PRO 2018/2019 30