Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. Sastana predstavnika svih ekipa, sudija i organizatora lige je u sredu 3.6.2020. u 20:00h
  3. Počinje Play-off, Barakude i Galije u 1/8 finala…
  4. Od 30.4.2020. počinje Corn Fantasy Liga
  5. Idelana PETORKA 7. Kola Corn Plus Lige
  6. Idealna PETORKA 7. Kola Corn Pro Lige

FON vs Run n Gun

Corn PRO 18. maja 2019. - 20:15
CORN Product balon

Rezultat

Tim1234TOutcome
FON2113112166Win
Run n Gun1809191864Loss

FON

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
4Bojan Mićović-243742.93742.991090.00882233125
5Vojslav Stanojević-31250.00001250.0246002305
6Marko Ribić-81250.02728.6000022401107
9Milan Krstić-3010.00003475.0134000105
12Marko Ivanović-163742.93742.91250.01781244014
15Filip MićićC51333.30003475.0213001504
21Predrag StanojevićSF73837.50001250.0448102208
 Ukupno 66123040.082138.1182475.0102939841319168

Run n Gun

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
6Nikola VujovićPG211100.0000000000000002
8Petar Hranisavljević-0000020.000000000000-2
11Relja RaičevićSG0010.0000000101120403
13Aleksa BojičićPG438988.971643.866100.01342221140
14Filip ObradovićSG0010.0030.0000044202300
23Vojin TodorovićPF0000000000145003424
24Aleksandar TomovićSG193560.02728.67977.80440112115
34Veljko JovanovićSF0000030.000000001030-2
 Ukupno 64121770.693129.0131586.73151856817460

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
18. maja 2019. 20:15 Corn PRO 2018/2019 30