Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. Sastana predstavnika svih ekipa, sudija i organizatora lige je u sredu 3.6.2020. u 20:00h
  3. Počinje Play-off, Barakude i Galije u 1/8 finala…
  4. Od 30.4.2020. počinje Corn Fantasy Liga
  5. Idelana PETORKA 7. Kola Corn Plus Lige
  6. Idealna PETORKA 7. Kola Corn Pro Lige

FON vs Kometero

Corn PLAY OFF 23. juna 2019. - 22:52
CORN Product balon

Rezultat

Tim1234TOutcome
FON1615150854Win
Kometero1312170951Loss

FON

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
4Bojan Mićović-114757.11333.30001343112114
5Vojslav Stanojević-733100.0010.01250.0123002317
6Marko Ribić-1010.00001250.0011202200
10Stefan MilićPG51425.01250.0000123203203
13Viktor Jaćović-1266100.00000001120122013
15Miloš Bugarin-1030.00001250.0011311101
2Branislav Barać-722100.00003475.00554231014
12Marko Ivanović-10020.03475.01250.0123022409
 Ukupno 54162857.151050.071258.3517221471617261

Kometero

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
1Marko GavrilovićPG19020.061060.01250.01344413023
5Čedomir MacuraC73475.000011100.01230114110
6Aleksandar Golubović-31333.3010.01250.0134121005
7Nikola ŠukaloSF9020.02450.03475.0000111005
8Dejan MrđanovPF0010.0010.000000000210-4
11Bogan MiljušSF73560.000011100.0303100009
13Srđan BrekaC21616.7010.0000437101203
14Adem TokovićPF0010.0000000033010503
33Mirko BrekaPF0010.0020.000001100010-2
51Danilo VidakovićC21250.0000000000110103
70Andrija RajčevićSF0000010.0000000100200
17Nikola ĆeranićSG211100.0010.0000202101203
 Ukupno 51102835.782138.171070.01215271110821158

Detalji

Datum Vreme Liga
23. juna 2019. 22:52 Corn PLAY OFF