Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Embroker vs Old School

Corn PLUS 21. decembra 2019. - 19:15
CORN Product balon

Rezultat

TimTOutcome
Embroker47Loss
Old School65Win

Embroker

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
Miljan Despotović-31520.0010.01250.010111320-3
Đorđe Pejović-2651145.54666.74757.139123071023
67Andrija ŠuberićSG1451435.71250.01250.0055123208
69Ratko JankovićPG21425.0050.0000257012000
404Miloš DedijerC21333.3030.0020.0235200002
13Lazar Stanojević-0000000020.000001100-2
 Ukupno 47133735.151729.461540.08223075165028

Old School

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
13Andrija SudarskiC105955.6000000513184222028
17Nikola KrstićSF42633.3020.000003300420-3
21Filip BabićPG1981080.01333.3010.01345101024
22Nenad BucaloSG156966.71333.30000554111019
Petar BurmazSF93560.0030.03475.0033020308
33Vladimir StojanovićPF633100.00000001122214213
37Dušan OžegovićPG21425.0030.0000213151004
 Ukupno 65284660.921414.33560.0929381613913293

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
21. decembra 2019. 19:15 Corn PLUS 2019/2020 11

Video zapis