Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. Sastana predstavnika svih ekipa, sudija i organizatora lige je u sredu 3.6.2020. u 20:00h
  3. Počinje Play-off, Barakude i Galije u 1/8 finala…
  4. Od 30.4.2020. počinje Corn Fantasy Liga
  5. Idelana PETORKA 7. Kola Corn Plus Lige
  6. Idealna PETORKA 7. Kola Corn Pro Lige

Džunglaši vs PenzoS

Corn PLUS 22. decembra 2019. - 18:00
CORN Product balon

Rezultat

Tim1234TOutcome
KK Džunglaši0808141444Loss
PenzoS1531352293Win

KK Džunglaši

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
4Aleksa ObradovićPF62540.00002540.0112425214
5Veljko Čović-42633.3000010.0224102202
6Milan ČovićSF51333.31333.3000112000003
7Marko LazarevićC72825.01333.300000002250-1
8Stefan StefanovićPF3040.0020.03475.011200021-1
9Uroš Vučković-21333.3000000000322103
23Dimitrije Đurić-42366.7010.0000112201505
3Miljan MićanovićPF6020.02540.0000000113100
13Uroš Novaković-72633.30003650.0224311107
 Ukupno 44124030.041428.681650.088161481619222

PenzoS

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
5SuzićC27101376.9010.07977.868143002341
7Aleksandar BaškalovićPF21250.0000020.0101110102
00Dušan SubašićPF211100.00000002684210116
11Boris VlačićC196875.02366.71425.04260303224
12Milan TravicaSF123933.32540.00000335222011
15Uroš MirčevićPF0010.0000000022001000
17Lazar MušikićC72540.0010.03560.046100015111
87Miloš Rajčić-8030.01616.755100.0123311006
10Simić-164850.02633.32540.00442335011
 Ukupno 93275054.072231.8183060.018335118129187122

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
22. decembra 2019. 18:00 Corn PLUS 2019/2020 11