Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Džunglaši vs PenzoS

Corn PLUS 22. decembra 2019. - 18:00
CORN Product balon

Rezultat

Tim1234TOutcome
KK Džunglaši0808141444Loss
PenzoS1531352293Win

KK Džunglaši

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
4Aleksa ObradovićPF62540.00002540.0112425214
5Veljko Čović-42633.3000010.0224102202
6Milan ČovićSF51333.31333.3000112000003
7Marko LazarevićC72825.01333.300000002250-1
8Stefan StefanovićPF3040.0020.03475.011200021-1
9Uroš Vučković-21333.3000000000322103
23Dimitrije Đurić-42366.7010.0000112201505
3Miljan MićanovićPF6020.02540.0000000113100
13Uroš Novaković-72633.30003650.0224311107
 Ukupno 44124030.041428.681650.088161481619222

PenzoS

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
5SuzićC27101376.9010.07977.868143002341
7Aleksandar BaškalovićPF21250.0000020.0101110102
00Dušan SubašićPF211100.00000002684210116
11Boris VlačićC196875.02366.71425.04260303224
12Milan TravicaSF123933.32540.00000335222011
15Uroš MirčevićPF0010.0000000022001000
17Lazar MušikićC72540.0010.03560.046100015111
87Miloš Rajčić-8030.01616.755100.0123311006
10Simić-164850.02633.32540.00442335011
 Ukupno 93275054.072231.8183060.018335118129187122

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
22. decembra 2019. 18:00 Corn PLUS 2019/2020 11