Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Džunglaši vs Old School

Corn PLUS 8. februara 2020. - 20:00
CORN Product balon

Rezultat

TimTOutcome
KK Džunglaši33Loss
Old School47Win

KK Džunglaši

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
1Vladimir AndonovPF21333.3000000257011007
3Miljan MićanovićPF6010.02540.0000000001001
4Aleksa ObradovićPF2050.0010.02825.013420221-5
5Veljko Čović-1010.00001250.0022000101
9Uroš Vučković-31425.0010.01333.300001100-3
11Luka AjhSF62633.3040.02728.603311430-6
13Uroš Novaković-3020.01250.0000224001203
16Danilo Nedović-42366.7020.0000022011303
23Dimitrije Đurić-63560.0000020.0538001109
 Ukupno 3393030.031520.062227.3102030341212110

Old School

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
9Milan LažetićC63475.0020.00005381133010
10Jagoš MarkovićPG42728.6020.0010.000011220-4
14Marko RakićPF94757.1010.01333.347112012015
17Nikola KrstićSF21250.0010.0000101021302
21Filip BabićPG135771.41250.00001341120014
22Nenad BucaloSG0020.0020.000010111020-1
23Sava Krstić-82450.01425.01333.3022001002
27Petar BurmazSF51250.01250.0000101111205
37Dušan OžegovićPG0030.0010.0000123312301
33Vladimir StojanovićPF0010.0000000044002212
 Ukupno 47183946.231717.62728.61421351081519146

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
8. februara 2020. 20:00 Corn PLUS 2019/2020 18