Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. Sastana predstavnika svih ekipa, sudija i organizatora lige je u sredu 3.6.2020. u 20:00h
  3. Počinje Play-off, Barakude i Galije u 1/8 finala…
  4. Od 30.4.2020. počinje Corn Fantasy Liga
  5. Idelana PETORKA 7. Kola Corn Plus Lige
  6. Idealna PETORKA 7. Kola Corn Pro Lige

Džunglaši vs Old School

Corn PLUS 8. februara 2020. - 20:00
CORN Product balon

Rezultat

TimTOutcome
KK Džunglaši33Loss
Old School47Win

KK Džunglaši

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
1Vladimir AndonovPF21333.3000000257011007
3Miljan MićanovićPF6010.02540.0000000001001
4Aleksa ObradovićPF2050.0010.02825.013420221-5
5Veljko Čović-1010.00001250.0022000101
9Uroš Vučković-31425.0010.01333.300001100-3
11Luka AjhSF62633.3040.02728.603311430-6
13Uroš Novaković-3020.01250.0000224001203
16Danilo Nedović-42366.7020.0000022011303
23Dimitrije Đurić-63560.0000020.0538001109
 Ukupno 3393030.031520.062227.3102030341212110

Old School

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
9Milan LažetićC63475.0020.00005381133010
10Jagoš MarkovićPG42728.6020.0010.000011220-4
14Marko RakićPF94757.1010.01333.347112012015
17Nikola KrstićSF21250.0010.0000101021302
21Filip BabićPG135771.41250.00001341120014
22Nenad BucaloSG0020.0020.000010111020-1
23Sava Krstić-82450.01425.01333.3022001002
27Petar Burmaz-51250.01250.0000101111205
37Dušan OžegovićPG0030.0010.0000123312301
33Vladimir StojanovićPF0010.0000000044002212
 Ukupno 47183946.231717.62728.61421351081519146

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
8. februara 2020. 20:00 Corn PLUS 2019/2020 18