Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Caffe Kvart vs KK Flaming Lions

Corn PLAY OFF 12. septembra 2020. - 18:00
CORN Product balon

Rezultat

Tim1234TOutcome
Caffe Kvart1624102373Loss
KK Flaming Lions2516132074Win

Caffe Kvart

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
0Igor Novković-0000010.0000022000201
10Nikola Đurić-62366.7040.02450.0257401209
13Novak Čurović-101250.01425.05683.3044113208
17Slaven Svitlica-3010.01425.0000369212009
21Marko Svitlica-1455100.01425.011100.02684302228
82Branislav Damjanović-0010.0000000033102101
4Đorđe Lukić-194850.03650.022100.02464015021
14Nemanja Nikodijević-2161154.51425.061060.066121213023
 Ukupno 73183158.172725.9162369.615365117710172100

KK Flaming Lions

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
4Dušan DotlićC72366.70003560.0510150002019
7Mihilo Terzić-51250.01250.0000123020408
8Dušan PandurevićSG722100.01425.00003251112010
9Breka MirkoPF0030.0010.0000213110201
11Vasilije BoškovićSG931127.31616.7000246212403
12Luka VasićSG153837.53837.5020.01453125010
13Vukašin BoškovićSG235771.43837.54666.71125202023
6Stevan ĐokićC83475.0010.02366.71231103010
 Ukupno 74194047.593030.091656.3162642139524084

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Igrač utakmice
12. septembra 2020. 18:00 Corn PLAY OFF 2019/2020 1. Utakmica 1/2 Finale Vukašin Bošković