Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. Sastana predstavnika svih ekipa, sudija i organizatora lige je u sredu 3.6.2020. u 20:00h
  3. Počinje Play-off, Barakude i Galije u 1/8 finala…
  4. Od 30.4.2020. počinje Corn Fantasy Liga
  5. Idelana PETORKA 7. Kola Corn Plus Lige
  6. Idealna PETORKA 7. Kola Corn Pro Lige

Bg Heat vs La Miami

Corn PLUS 17. oktobra 2020. - 23:00
CORN Product balon

Rezultat

Tim1234TOutcome
Bgd Heat1516172371Loss
La Miami1920142275Win

Bgd Heat

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
12Vladan StankovićPF224666.73933.35771.4014144024028
7Nemanja NikolićSG6020.02922.2000044211536
3Aleksa JoksimovićSF0000020.0000011110101
10Simo KaracPG1944100.03560.02540.00332282013
17Petar GavrilovićPG211100.0000000000001201
34Savo BacićC134850.00005862.52460125011
13Dimitrije KitanovićC51425.011100.0000000000102
9Bogdan DmitrovićPF411100.00002450.0011001402
 Ukupno 71152657.792634.6142458.322729951524364

La Miami

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
12Đorđe ĆopovićC71250.01250.022100.01781023416
Filip Dedović-72366.71714.3000145001304
Zoran Đorđević-84757.1010.0020.0000001501
Filip AcevSF12010.02825.066100.01452112012
Aleksa Pavlović-211100.0040.000000000220-4
Aleksandar Đaković-104666.70002633.30224324011
Matija Radošević-2591275.0040.077100.02461441025
91Stevan ĐokićC4020.00004850.0314400406
 Ukupno 75213461.842615.4213167.7822301281324471

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice Igrač utakmice
17. oktobra 2020. 23:00 Corn PLUS 2020/2021 1 Kolo Vladan Stanković