Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Beogradski Market vs Shuffle

Corn PRO 2. februara 2019. - 20:10
CORN Product balon

Rezultat

Tim1234TOutcome
Beogradski Market1309211760Loss
Shuffle1924232490Win

Beogradski Market

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
1Nikola AleksićPG61520.01520.01250.001110120-2
2Aleksandar MundžićSG30001250.0000000330208
3Andrija SretovićC62450.000022100.0213012317
4Bogan LovrićSF94666.7010.01250.0213010309
8Miloš TošovićC1461060.0020.02450.03250114112
9Mihajlo StevanovićSF81425.02366.70000443012010
10Nikola KuduzovićSG81425.02633.3000011110204
11Željko TubićPF21425.0000000213001001
12Nemanja MilićevićC42540.0000000066201108
 Ukupno 60184242.961931.661060.091726107719257

Shuffle

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
00Dušan DimitrijevićPF111333.33560.00000662201017
6Marko BahtićSG163475.03650.01250.00444101020
13Antonio KostićSG275862.54850.05683.32134011126
66Andreja KrstićSF122366.72540.022100.00334223015
77Kaj David MelankSG133560.01333.34757.1101201308
91Stevan ĐokićC622100.00002366.72461001012
bbFilip Dedović-52633.30001250.0415010306
 Ukupno 90183158.1132748.1152268.2919281764131104

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
2. februara 2019. 20:10 Corn PRO 2018/2019 16

Video zapis