Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. Sastana predstavnika svih ekipa, sudija i organizatora lige je u sredu 3.6.2020. u 20:00h
  3. Počinje Play-off, Barakude i Galije u 1/8 finala…
  4. Od 30.4.2020. počinje Corn Fantasy Liga
  5. Idelana PETORKA 7. Kola Corn Plus Lige
  6. Idealna PETORKA 7. Kola Corn Pro Lige

Beogradski Market vs Shuffle

Corn PRO 2. februara 2019. - 20:10
CORN Product balon

Rezultat

Tim1234TOutcome
Beogradski Market1309211760Loss
Shuffle1924232490Win

Beogradski Market

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
1Nikola AleksićPG61520.01520.01250.001110120-2
2Aleksandar MundžićSG30001250.0000000330208
3Andrija SretovićC62450.000022100.0213012317
4Bogan LovrićSF94666.7010.01250.0213010309
8Miloš TošovićC1461060.0020.02450.03250114112
9Mihajlo StevanovićSF81425.02366.70000443012010
10Nikola KuduzovićSG81425.02633.3000011110204
11Željko TubićPF21425.0000000213001001
12Nemanja MilićevićC42540.0000000066201108
 Ukupno 60184242.961931.661060.091726107719257

Shuffle

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
00Dušan DimitrijevićPF111333.33560.00000662201017
6Marko BahtićSG163475.03650.01250.00444101020
13Antonio KostićSG275862.54850.05683.32134011126
66Andreja KrstićSF122366.72540.022100.00334223015
77Kaj David MelankSG133560.01333.34757.1101201308
91Stevan ĐokićC622100.00002366.72461001012
bbFilip Dedović-52633.30001250.0415010306
 Ukupno 90183158.1132748.1152268.2919281764131104

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
2. februara 2019. 20:10 Corn PRO 2018/2019 16

Video zapis