Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. Sastana predstavnika svih ekipa, sudija i organizatora lige je u sredu 3.6.2020. u 20:00h
  3. Počinje Play-off, Barakude i Galije u 1/8 finala…
  4. Od 30.4.2020. počinje Corn Fantasy Liga
  5. Idelana PETORKA 7. Kola Corn Plus Lige
  6. Idealna PETORKA 7. Kola Corn Pro Lige

BC Flaming Lions vs Run n Gun

Corn PRO 24. februara 2019. - 20:15
CORN Product balon

Rezultat

Tim1234TOutcome
BC Flaming Lions1211231460Win
Run n Gun1715041046Loss

BC Flaming Lions

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
99Филип Благојевић-1922100.02540.091090.02240103121
0Jovan BožovićC102540.02450.000044800133011
88Vasilije Bošković-3010.011100.0000022001403
2Dušan DotlićC63560.0000020.0124160102019
4Aleksandar Rosić-42450.0010.0000022210106
8Vukašin Bošković-51333.31616.700001101110-1
11Luka StankovskiPF41425.0020.022100.0123000002
1Nemanja CvijetićPG4020.01520.01250.0123120203
10Nikola StefanovićC31333.30001250.0033000403
 Ukupno 58122941.472429.2131872.220224237520167

Run n Gun

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
5Nikola BejatovićPF31425.0010.01520.0279102414
6Nikola VujovićPG0010.0000000101000200
11Relja RaičevićSG311100.0020.01250.0213101203
13Aleksa BojičićPG144580.0060.06966.7044112408
14Filip ObradovićSG9020.03560.0000112112307
23Vojin TodorovićPF73475.00001425.0112020407
24Aleksandar TomovićSG101250.01119.15683.3044100303
 Ukupno 46101952.642516.0142653.87182554722132

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
24. februara 2019. 20:15 Corn PRO 2018/2019 19

Video zapis