Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

BC Flaming Lions vs Beočaka

Corn PRO 7. decembra 2019. - 18:00
CORN Product balon

Rezultat

Tim1234TOutcome
BC Flaming Lions1832201878Win
Rašine Bebe1421181871Loss

BC Flaming Lions

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
4Dušan DotlićC633100.00000003250002213
5Graham RaynoldsSF3010.01250.0000011010203
8Slobodan BajićPF7020.01520.04666.7123010403
9Luka VasićSG73742.9060.01250.0268320209
10Vukašin BoškovićSG1761154.51333.32366.71560100016
11Vasilije BoškovićSG187977.81250.01250.02352102022
13Mihilo Terzić-31333.3020.01250.0235000303
10aLuka StankovskiPF114757.11333.30000332200013
12Nikola KovačevićSF63475.0020.0000134010108
 Ukupno 78274757.452520.091560.012284079016290

Rašine Bebe

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
6Radomir Knežević-1322100.02922.23560.00333204012
Boško Vitković-82450.0030.04666.7213210207
11Aleksa Boškić-21333.3020.0000134312204
13Filip Vučinić-1661346.2020.04666.72791003015
15Vuk GarićC21101190.9010.01520.02573021124
35Nikola Lazić-51333.31425.0000033605404
Luka Jakšić-21333.3010.0000123002000
 Ukupno 67233959.032213.6122254.5824321841116166

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona Dan utakmice
7. decembra 2019. 18:00 Corn PRO 2019/2020 9

Video zapis