Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

BC Flaming Lions vs DOK

7. jula 2019. - 20:25
CORN Product balon

Rezultat

Tim1234TOutcome
BC Flaming Lions1820162680Win
DOK919173075Loss

BC Flaming Lions

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
4Dušan DotlićC211100.0000000167002118
5Jovan BožovićC174666.733100.00001670114022
7Nemanja CvijetićPG911100.01714.34666.7011211004
11Vasilije BoškovićSG52366.70001250.0000000303
13Vukašin BoškovićSG70002540.01250.0000100004
12Nikola KovačevićSF62540.0020.022100.0123111316
10Luka StankovskiPF145683.30004666.74591211022
 Ukupno 60152268.261735.3121866.77202755612269

DOK

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
6Milan IvićC155862.51616.72450.03581004014
7Nikola JeremićPF411100.0020.022100.0213101305
8Stefan StojadinovićSG103475.01250.01250.00222014010
11Ivan VajovićPF21250.0020.00004593123010
15Luka Dojčinović-1000010.01250.000000000-1
14Igor StevanovićSG2010.000022100.0000000001
13Nikola NikolovskiPF31425.0030.01250.0123111122
bbMiloš Vraneš-2888100.03742.933100.01451124029
 Ukupno 65192867.952321.7121770.611193093719270

Detalji

Datum Vreme
7. jula 2019. 20:25