Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. Sastana predstavnika svih ekipa, sudija i organizatora lige je u sredu 3.6.2020. u 20:00h
  3. Počinje Play-off, Barakude i Galije u 1/8 finala…
  4. Od 30.4.2020. počinje Corn Fantasy Liga
  5. Idelana PETORKA 7. Kola Corn Plus Lige
  6. Idealna PETORKA 7. Kola Corn Pro Lige

FON vs Kometero

Corn PLAY OFF 16. juna 2019. - 19:00
CORN Product balon

Rezultat

Tim1234TOutcome
FON1415131557Win
Kometero1009111646Loss

FON

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
4Bojan Mićović-1241040.01425.011100.0210122103018
5Vojslav Stanojević-722100.011100.00001232001012
10Stefan MilićPG83837.5010.02366.7123211106
12Marko Ivanović-2000040.022100.0022222002
13Viktor Jaćović-841330.8000000314334205
14Branislav Barać-115862.5010.01333.32352123112
Miloš Bugarin-94580.000011100.02571221117
 Ukupno 57224647.821118.271070.011253614101111272

Kometero

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
5Čedomir MacuraC62366.70002450.01341311010
6Aleksandar Golubović-3020.01616.7000011411401
7Nikola ŠukaloSF111714.33475.0000033201208
8Dejan MrđanovPF0000020.0000213000101
Bogan MiljušSF1041136.4010.022100.0178002208
13Srđan BrekaC21425.0010.0000213001100
33Mirko BrekaPF83742.900022100.04152010010
51Danilo VidakovićC63560.0010.0000123012005
70Andrija RajčevićSF0010.0030.000003300010-1
 Ukupno 46144035.041822.26875.011223395912042

Detalji

Datum Vreme Liga
16. juna 2019. 19:00 Corn PLAY OFF