Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDELANA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDELANA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

FON vs Kometero

Corn PLAY OFF 16. juna 2019. - 19:00
CORN Product balon

Rezultat

Tim1234TOutcome
FON1415131557Win
Kometero1009111646Loss

FON

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
4Bojan Mićović-1241040.01425.011100.0210122103018
5Vojslav Stanojević-722100.011100.00001232001012
10Stefan MilićPG83837.5010.02366.7123211106
12Marko Ivanović-2000040.022100.0022222002
13Viktor Jaćović-841330.8000000314334205
14Branislav Barać-115862.5010.01333.32352123112
Miloš Bugarin-94580.000011100.02571221117
 Ukupno 57224647.821118.271070.011253614101111272

Kometero

# Igrač Mesto PTS 2PM 2PA 2% 3PM 3PA 3% FTM FTA 1% OFF DEF REB AST STL TUR PF BLK INDEX
5Čedomir MacuraC62366.70002450.01341311010
6Aleksandar Golubović-3020.01616.7000011411401
7Nikola ŠukaloSF111714.33475.0000033201208
8Dejan MrđanovPF0000020.0000213000101
Bogan MiljušSF1041136.4010.022100.0178002208
13Srđan BrekaC21425.0010.0000213001100
51Danilo VidakovićC63560.0010.0000123012005
70Andrija RajčevićSF0010.0030.000003300010-1
 Ukupno 38113333.341822.24666.77212875812032

Detalji

Datum Vreme Liga
16. juna 2019. 19:00 Corn PLAY OFF