Predstavnici Corn Lige – Flaming Lions, zabeležila je dva poraza i jednu pobedu. Moglo je biti potpuno drugačije, malo je nedostajalo da budemo i šampioni.

Već u 1. kolu savladali su više nego nezgodne domaćine, Sa 84-62. Bila je to i najbolja partija naših predstavnika. Liga K40 – Corn Liga (22:21; 12:24; 14:25; 14:14).

U 2. kolu bilo je jasno da ukoliko naši predstavnici trijumfuju, biće na korak od titule. Očekivano derbi, utakmica prava takmičarska. Naše momke u prvom poluvremenu nije išao šut, nedostatak zamene za startnog centra Dotlića i crnogorci stiču + 15. U drugom poluvremenu, naši momci su pokazali da imaju veliki kvalitet, uspevaju da istope razliku na 3 poena, međutim kada je trebalo da se prelomi utakmica nedostajalo nam je malo sreće i iskustva. Na kraju su Crnogorci zasluženo savladali sa 61-55 (18:15, 19:9, 9:14, 15:17).

3. kolo i okoršaj za srebro, Vidno iscrpljene obe ekipe, i opet borba na jednu loptu. Neshvatljivo bezvoljna igra naših igrača. Vidno umorni i istrošeni prozaom na karaju su imali čak i šut za pobedu, međutim Cvjetić nije realizovao poslednji napad. Na kraju možda i težak poraz 63-65 (17:12, 17:22, 12:17, 17:14).