Najnovije vesti
  1. RNG posle preokreta do 1/4 finala, Spartanci imal +17
  2. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE
  3. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE
  4. IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE
  5. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PRO LIGE
  6. IDEALNA PETORKA 3. KOLA CORN PLUS LIGE

Završene utakmice

7. September 2021.
Apollo Slavija
0 : 0
Bada Bing
27. June 2021.
CORN Product balon
BC Flaming Lions
66 : 78
win
Shuffle
22. June 2021.
CORN Product balon
win
Caffe Kvart
73 : 69
BC Flaming Lions
15. June 2021.
win
Fantom Macani
83 : 70
Old School
15. June 2021.
CORN Product balon
Caffe Kvart
72 : 75
win
BC Flaming Lions
PosTeamGPWLDIFF +-PTS
1Caffe Kvart171349930
2Shuffle1711614128
3Fantom Macani1513232128
4Space Jam13763120
5BC Flaming Lions15105625
6Old School1587-223
7TAŠ Beograd1459-5119
8BC Novkol Supersmederevac1587-2023
PosTeamGPWLDIFF +-PTS
1La Miami1312116925
2Rašine Bebe141044624
3Sizzling Hot1468320
4Monstars13851921
5KK Flaming Lions15782822
6Bgd Heat13945322
7Novkol Supersmederevac181178029
8Run n Gun1367-8719
PosTeamGPWLDIFF +-PTS
1BC Ragazzi1715219032
2Cenosilikofobičari1714318731
3Padrini161157827
4Barakude1477-1121
5Krokodili14771121
6KK Thunder1459-4019
7Vice City1610612026
8C.H.B Čubura1578-5322
PosTeamGPWLDIFF +-PTS
1Dream Team9729916
2Royal Starting9729616
3BC Zlatni Momci9634615
4CAR:GO Butler9542514
5Eagles9452213
6BC Knights945-1313
7BC Taš945-2213
8BC Zvezdara945-3813
PosTeamGPWLDIFF +-PTS
1Spartans1110112721
2BC Knights10738017
3BC Dunksters Michigan10643516
4BC Zvezdara10641216
5BC Zlatni Momci10552015
6Hoop Talents Academy1046-1514
7BC Kaktusi Vračar1046-1514
8Ciglaši1147-4215
PosTeamGPWLDIFF +-PTS
1BC Sweetheart108214318
2Praćke108214718
3Bada Bing10739317
4Fl Cubs10553015
5Blue Husky 21046-5714
6MONSTERS1046-6814
7BC Apollo Slavija936-7212
8Blok Brate Bruklin10010-23610
1. June 2020.
Sastanak predstavnika svih ekipa, sudija i organizatora lige je u sredu 3.6.2020. u 20:00h

Satanak je zakazan za sredu 3 juni u 20:oo h, lokacija je Corn Balon. Teme sastanka će biti plan nastavka tekuće sezone, kao i planovi za narednu sezonu, gde će svaka ekipa imati priliku da se izjasni o predlogu Corn Lige. Jedna od bitnih tema će biti suđenje i registracija igrača koji imaju manje od…

1. June 2020.
Počinje Play-off, Barakude i Galije u 1/8 finala…

Barakude su teže nego što se očekivalo savladali ekipu Savskog Venca. Najbolji pojedinac je bio Aleksandar Popić sa indexom 30, 26 poena,  6 skokova i 3 asistencije. Utakmica je bila od samog početka neizvesna oba tima su se smenjivali u vodstvu, sve do sredine četvre četvrtine kada se kipa Barakude odlepila i na karju došla…

1. May 2020.
Od 30.4.2020. počinje Corn Fantasy Liga

Od tridesetog aprila startuje Corn Fantasy Liga, takmičiće se 26 ekipa u dve lige. Svi navijači će moći da glasaju na instagramu i facebook-u svakog dana, ko skupi više glasova taj je pobedio. Propozicije tamičenja: U play-off ide 10 ekipa, iz Corn Pro Lige i 10 ekipa iz Corn Plus Lige, po sledećem sistemu: 1/4…

14. November 2020.
IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PRO LIGE

Željko Kijanović Monsters, 20 PTS, 5  REB i 16 IND; Filip Acev Shuffle, 13 PTS, 7  REB i 20 IND; Dragan Reljić Caffe Kvart, 17 PTS, 5 REB i 21 IND; Aleksandar Kelović Sinovi, 13 PTS, 3 REB i 16 IND; Andreja Krstić Shuffle, 13 PTS, 7  AST i 21 IND;  

13. November 2020.
IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN PLUS LIGE

Luka Vasić Flaming Lions, 25 PTS, 5 REB i 22 IND; Igor Mladenović Wu Clan, 25 PTS, 17 REB i 29 IND; Ivan Vajović Sizzling Hot,  16 PTS, 5 AST, 11 STL i 31 IND; Miloš Jevtović Novkol, 16 PTS, 17 REB i 29 IND; Nikola Nikolovski Sizzling Hot, 16 PTS, 3 REB i 17…

13. November 2020.
IDEALNA PETORKA 4. KOLA CORN KAMPO LIGE

Sava Drezdić Hoop Talents, 21 PTS, 10 REB i 25 IND; Petar Perić BC Ragazzi, 20 PTS, 13 REB i 19 IND; Lazar Laketić, 19 PTS, 2 AST i 18 IND; Igor Krstić Krokodili, 13 PTS, 4 AST i 18 IND; Luka Radošević Cenosilikofobičari, 21 PTS, 3 STL i 22 IND;

TOP10 POTEZA